Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tüntessem el a macskaka...

Moniquita-999 kérdése:

Hogyan tüntessem el a macskakarmolast a kezemről?

Figyelt kérdés
Igazából, amikor kicsi volt a cicám, megkarmolta a jobb alsó karomat, ennek kb. Egy olYan 6 hónapja, és nagyon csúnyán megmaradt a nyoma, azt hittem, h begyogyul, de végül nem és nagyon csúnya.. Segítsetek kérlek, ha van vmi kenőcs v vmi írjatok le legyszi:).. Köszi
2011. aug. 21. 00:59
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
nem hiszem, hogy lenne rá kenőcs. Nekem is megkarmolta a kutyám a kezemet, úgy egy-két évig látszódott, de komolyan mondom neked, hogy most már nem látom.
2011. aug. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
én vagyok a barom. ha sebek gyógyulását lehetne gyorsítani, az emberek nem fetrengenének műtét után heteket. ha meg egy heg fél év alatt nem javul, ott kenőcs sem nagyon fog segíteni. amúgy is elég gáz, nem kenőcs kell rá, hanem orvos.
2011. aug. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem kiskorában az egész kézfejemet (mindkettőt) ügy összekarmolta, hogy az emberek azt hitték, balesetem volt, üvegtörmelék vágta meg a bőrömet. Eléggé meg is voltam ijedve, hogy megmaradnak a hegek. Neogranormonnal kentem, de az áttörést, hogy tényleg eltűntek a napozás és az infralámpázás hozta meg. Nyomuk sincs a hegeknek!
2011. aug. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Jó hogy már nem plasztikai sebészhez küldöd pár karcolással...egyébként meg jó ha tudod ismerősöm elég balhés típus és a kopasz fejére vertek egy sörösüveggel amit aztán megetetett a csávókával de ez mellékes.Szóval szét nyílt a feje és egy bazi nagy heg volt a fején és neki is heg eltüntetó kenőcsöt írtak fel.És nem az ismerősei mert azt az orvos szokta felírni és az csak tudja mit beszél.Akkor egy karmoláshoz nem igazán hiszem hogy kell egyéb.
2011. aug. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Vágott hegeknél is ilyeneket írnak fel egyébként, és van amit hónapokig kenegetni kell mert nem egyről a kettőre megy.És az orvos se igen tud mást mondani neki.
2011. aug. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Contractubex-ről: nekem egy baleset miatti heg kezelésére ajánlották, ezelőtt 16 évvel. Lézerrel kezelték a heget + a Contractubex. Sajnos a kettő együtt sem hatott, mert a baleset után csak fél évvel kezdték kezelni, a háziorvos javaslatára. A lézeres szalonban azt mondta a bőrgyógyász, ha rögtön a baleset után mentünk volna, nyom nélkül eltűnt volna a heg...így a mai napig ott díszeleg az orrom alatt, egy csík, bár nem feltűnő, és annyira nem zavar, de ott van.
2011. aug. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez olyan hogy vagy-vagy.Egy próbát meg ér végül is ha valaki nem zsugori:)
2011. aug. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!;)
2011. aug. 21. 03:24
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem 1-2 karmolás, hanem legalább 6-7.. És olyan, mintha vagdostam volna magam:(:|
2011. aug. 21. 06:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!