Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS, mostanában nagyon durván...

SOS, mostanában nagyon durván kihagy az agyam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan dolgokat felejtek el amiket egy percel ezelőt akartam, de ezt rengetegszer, aztán nagyon sok dolgot hagyok el a házban, pl telefon,okmányok stb és nem emlékszem, hogy hová raktam, és mostanában sokat szoktam idegeskedni apróságokon, és elkezdtek olyan kültéri hangok zavarni amik korábban még nem pl kutyaugatás,autók stb, ez kb három hónapja kezdődött el, csak értelmes kommentek jöjjenek, köszi
2011. aug. 18. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
És azt megkérdezhetem hány éves vagy? Mert azért az sem mindegy.
2011. aug. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
19F
2011. aug. 18. 09:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És nem ért valamilyen trauma az elmúlt 3 hónapban? De lehet szimplán csak B-vitamint kéne szedned. Még egy vérvétel nem árthat meg esetleg.
2011. aug. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Idén februárban voltam vérvételen és csak a vércukorszintem volt magas egy kicsit, amugy nem nagyon ért trauma
2011. aug. 18. 11:09
 5/5 eric_one ***** válasza:
100%
A vércukor szint ugrándozása okozhat türelmetlenséget, ingerültséget. Gyógyszertárakban is mérnek vércukor szintet, gyakrabban nézesd meg. főleg éhgyomrit, illetve étkezés után 2órával. A normál referencia érték 5,6-6,2 ha ennél magasabb akkor az étkezéssel szabályozhatod. Naponta többször enni kevesebbet, több nyers dolgok fogyasztása, cukros dolgok elhagyása, a gyümölcsöknél is figyelni kell a cukortartalommal. stb.
2011. aug. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!