Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zenével a fülemben alszok....

Zenével a fülemben alszok. Lehet bajom? (lent)

Figyelt kérdés
Nagyon sok ideje csak fülhallgatóval tudok aludni, úgy, hogy közbe a zene is megy. Minden apró kis zajtól "ideges" leszek és nem tudok aludni...ez az egyetlen megoldás. Lehet ettől valami bajom? Nem romolhat a hallásom vagy hasonló?
2011. aug. 17. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészséges, az biztos. A fülhallgató miatt. Le lehet szokni róla, ez csak megszokás. Én a zokniban alvásról nem tudtam leszokni, nyáron is rajtam volt, mert ha nem, akkor kényelmetlenül éreztem magam és tüszentettem, megfáztam. Erőt vettem magamon és egyik forró nyári napon letettem. Kellett egy óra mire elaludtam, de mára már el se tudnám képzelni magam zokniba éjjel.


Amúgy ha muszáj a zene, akkor állítsd be a tv-t hogy mondjuk egy óra múlva kapcsoljon ki. Ott is van zeneadás. Így nem károsítod a füled a fülhallgató nyomásával.

2011. aug. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

De a hallásod romlik tőle,és pár év múlva hallókészülék kell majd..

Akármelyik fül-orr-gégész megmondja neked ezt.

2011. aug. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Én kb 9 éves koromtól úgy alszom.. csak azóta nem mióta egyedül lakom, különben nem hallanám ha betörnek. Nekem nem lett semmi bajom. :]

20n

2011. aug. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 FogyiiFagyii ***** válasza:
100%
nemtom már énis ígyalszok egy jóideje de velem még semmi xD egyik reggel arra ébredtem fel h éneklem Shakir-ától a Waka Wak-át xDD
2011. aug. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem csak simán füldugóval alszol? Hatékonyabb mint bármelyik agybadugós füles. Én vizsgaidőszakban használom, ha gépen kell tanulni, mert hangos a ventillátora.
2011. aug. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem egészsége, mert az agyad folyamatos zajterhelés alatt van és próbálja feldolgozni azt amit hall ezért nem tud piheni. Ebből adódó bajaid lehetnek: szívroham( mert stresszes leszel), idegösszeomlás( szintén stressz)de baleset is lehet mert egy idő után fáradt leszel és nem tudsz majd úgy oda figyelni a dolgokra. Gondolom nagy városban élsz... Használj füldugót. Egy ismerősöm Bp.-én lakik és ő is így alszik és tökéletesen bevált. Próbáld ki!
2011. aug. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen a füldugó jó ötletnek tűnik. :/

Azért is "kell" hogy menjen a zene, mert attól még, hogy a fülhallgató benne van a fülembe(hiába zaj kiszűrős) ugyanúgy hallom a zajokat, csak kicsit tompábban.

2011. aug. 17. 22:27
 8/8 anonim ***** válasza:

En ugy szoktam csinalni ezt hogy keresek a neten egy radiot ami nekem tetszik(trance) es azt beteszem lefelves elott. Igy eiesz ejel megy a zene a geprol es nyugodtan tudok aludni.

Regel kipihentnek erzem magam akarmikor kelek

2011. aug. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!