Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a hasam már lassan...

Nagyon fáj a hasam már lassan két éve?

Figyelt kérdés

Bal oldalon a hátam és kisugároz az alhasamhoz. Voltam már ultrahangon de nem találtak semmit, a gyerekorvos meg mindig valami megfázásra mondja...

Általában akkor a legrosszabb, amikor sokat fekszem és utána fordulok, vagy felkelek...

Mi lehet ez?


2011. aug. 14. 00:38
 1/5 anonim ***** válasza:
nem felfázás? vese-húgyutak
2011. aug. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Menj el vizelet és vérvizsgálatra. Ez előbbinél megnézik nincs-e valami baci a pisidben, az utóbbinál ki lehet mutatni, ha valami gyulladás van benned.

De esetleg az is lehet, hogy a gerinceddel van a gond.

2011. aug. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nézték már a vérképet, vizeletet meg a gerincemet is de semmi. Ma reggel is annyira fájt, alig bírtam kikelni az ágyból :(
2011. aug. 14. 13:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

És gyógytornát próbáltál? Hátha mégis vmi fránya idegbecsépődés, húzódás, porckorongkopás... ill. röntgenen is voltál vagy csak rádnéztek?

Ha ultrahangon, vér- és pisivételen és ortopédián sem találtak semmit, akkor következő tippem az volna, hogy vmi sunyi emésztési probléma. De nem vagyok szakértő.

Ha ennyire fáj, mindenképp menj el újra az orvoshoz vagy inkább egy másikhoz. :(

2011. aug. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sunyi emésztési probléma? Akkor szerintem a héten elkezdek egy méregtelenítést, van itthon olyan tea. Köszi :)
2011. aug. 14. 17:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!