Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől búghat a fülem?

Mitől búghat a fülem?

Figyelt kérdés
Már elmúlt és nem tarthatott tovább 1-1,5 MP-nél. A bal fülemben hallottam egy olyan hangot, mintha egy kocsi motorja bőgött volna fel csak nem volt olyan hangos. Vagy lehet inkább olyan hangja volt, mintha egy helikopter probellere mellett álltam volna. Mi történhetett?
2011. aug. 8. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
vágd le
2011. aug. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fülzsír is okozhatta, de lehet hogy csak a keringés a belső fülben nem volt kielégítő épp abban a pillanatban.
2011. aug. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fülzsír, hangos zene, depresszió is - ha esténként hallod a búgást és állandósul. Figyelj oda a hangerőre! Én klasszikusokat szoktam gyakran hallgatni, amelyek között van olyan, amelyik kis hangerőn "nem jön ki", ezért általában sok szünetet iktatok be és olyankor nem hallgatok semmit.


Egyéb ok a fülbúgásra lehet pl. víz ment bele.


Nem ijesztgetésnek mondom, de jó, ha tudod, hogy vannak a fülbúgás mögött néha komolyabb problémák is. Egyáltalán nem biztos, hogy bármi komoly van neked, de azért nem árt az óvatosság. Ha gyakran hallod ezt a zajt, mielőbb menj el egy orr-fül-gégész szakorvoshoz!

2011. aug. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!