Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet beperelni a kórházat ez...

Lehet beperelni a kórházat ez az ok miatt?

Figyelt kérdés
Röviden annyi, hogy egy pár évvel ezelőtt kivették a torokmandulámat, és mára visszanőtt...:/
2011. aug. 7. 18:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyébként normális vagy?
2011. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jogállamban bárkit bármiért be lehet perelni, és a bíróság hivatott dönteni az adott kérdésben.
2011. aug. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Perelni bármiért lehet, csak a pert megnyerni nem. Ezzel egészen biztosan nem. De ha nem sajnálod, hogy rámegy egy csomó időd és pénzed, akkor hajrá. Nagy az Isten állatkertje, elférnek benne az ilyen mohó idióták is, mint te.
2011. aug. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hiába perelnél, vissza nőhet. Az nem orvosi műhiba. Igaz, az új már nem pont olyan, mint az eredeti.
2011. aug. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem a farkam nőtt vissza.


6/gyík

2011. aug. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Széllel szembe...nehogy a végén még neked kelljen fizetned a perköltséget és egyebet...
2011. aug. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ja, és majd ők viszontperelnek, hogy te akarattal növesztetted ki és nem nyilatkoztál a műtét előtt arról, hogy mindened visszanő, mint a gyík farka...:)


Komolyabban egy orvosi cikkből: "ám néhány esetben az eltávolított mandula visszanő."

2011. aug. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Perelni lehet, de itt csak te fogsz fizetni, ugyanis ez nem műhiba. A mandulák ugyanis visszanőhetnek, még ha nem is gyakori. Ez olyan, mintha a tumoros páciens akarná perelni a kórházat, mert kiújult a rákja. Egyszerűen nem műhiba.
2011. aug. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát nem gondoltam volna, hogy ember feletti regenerálódási képességgel is rendelkezem...xD
2011. aug. 7. 21:25
 10/12 A kérdező kommentje:

3. hozzászóló idióta vagy te, meg aki felcsinált/megcsinált.


Amúgy az orvosom mondta, hogy nem távolítottál el az összest, hanem maradt egy kis rész, ami miatt nyugodtan beperelhetem. Nem én találtam ki.

2011. aug. 8. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!