Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vissza lehet esni az asztmába?

Vissza lehet esni az asztmába?

Figyelt kérdés
Asztmás voltam nem túl súlyos eset de az votam és sporttal kigyógyultam belőle. Most vagyok 17 és már fél éve nem használok semmilyen gyógyszert és aktívan sportolok. Viszont egy hete kb újra elkezdtem fulladni. Nem sport közben hanem este lefekvés környékén vagy amikor épp pihenek. Nagyon aggódok miatta.
2011. aug. 7. 02:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egy nem asztmás lehet asztmás akkor igen, vissza lehet esni az asztmába.
2011. aug. 7. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És valaki tudja hogy mitől meg hogyan?
2011. aug. 7. 03:27
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. aug. 7. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Hatéves koromig asztmás voltam, aztán "kinőttem" (értsd hosszú évekre tünetmentes lettem). Minimális nehézségeim akkor is voltak, pl. futásnál, sírásnál, idegességnél nehézlégzésem volt, de sosem olyan mértékű, hogy gyógyszer kelljen. 35 évesen nyáron elkezdtem megint fulladni, borzasztóan köhögtem, szinte egy percem nem volt köhögés nélkül, alig kaptam levegőt. Elmentünk a tüdőkórházba és ott mondták, hogy ez bizony megint az asztma. Azóta is megvan, elég sok kellemetlenséget okoz.
2011. aug. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igazán köszönöm főleg a Te válaszodat aki már átélte. Eléggé be vagyok sz@arva azért :S
2011. aug. 7. 15:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!