Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a talpamon, kicsi...

Mi lehet a talpamon, kicsi lyuk ami nyomásra, járáskor fáj, ez lehet tyúkszem? Vagy mi lehet?

Figyelt kérdés
Bőrkeményedéses a sarkanál,ez kicsit bentebb van,ahogy rá állok,lépek,nyomja és fáj.Körülötte mintha ilyen csomószerüség lenne,ha körbe nyomkodom ezt érzem.Én tyúkszemre tippelek,de nem tudom az nőhet befelé is?
2011. aug. 5. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet tyúkszem, vagy esetleg szemölcs. Nagyon tud fáj és bizony nehezítetté teszi a járást.
2011. aug. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,és ez lehet igy a talpam felszinén egy kicsi lyuk?Mert ezt nem értem,nem mély látszik alatta a bőr már.
2011. aug. 5. 19:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Ha fiatal (különönsen 20 alatt), akkor lehet fiatalkori befelé növő szemölcs, ami pl. zuhanyzásnál terjed. Amiről írsz, az nagyon hasonlít erre.


Nekem volt egy ilyen nevű bőrdögöm 17 évesen. A koliban terjedt el, egypár lánynak volt, de nekem eldurvult, mert nem mertem elmenni időben orvoshoz. Ha időben elmégy, kiégetik, és alig fáj, ha sokat vársz vele, akkor kivágják; ronda szálai vannak és terjed. Nekem három volt, aztán hirtelen lett ezer. Na akkor mentem el. Először égették, az már nem hazsnált, aztán vágták. A három nagyot kiszedték (egy "anya" volt meg két "fi") aztán a többiek azonnal elhaltak és eltüntek.


Nem biztos, hogy ez van neked is, de szerintem jobb, ha mielőbb lát egy bőrdoki. Ha mégis az van, ami nekem volt, ne szenvedj annyit, mint én.


Jobbulást!

2011. aug. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Húúú köszi.37 éves vagyok,annyira már nem vagyok fiatal.Kb 1 hónapja vettem észre,aztán nem fájt ,most pár napja újra elkezdett fájni.
2011. aug. 5. 21:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon is fiatal vagy; de amit leírtam, az általában 20 év alatt szokott jelentkezni, de egyáltalán nem törvényszerű. Jobb volna, ha legalább egy gyógypillantást vetne rá egy bőrdoki.
2011. aug. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!