Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon használ valami drogot?...

Vajon használ valami drogot? Ez nem fura? Mitől viselkedik így?

Figyelt kérdés

unokabátyám 19éves, szerintem tuti szed valamit vagy használ valamilyen drogot...

kb 7-8 hónap alatt nagyon lefogyott, és érdekes módon gyorsan kitudta dolgozni kockásra a hasát, pedig előtte elég nagydarab volt.

nemrég volt nálunk egy kerti parti... délután fél2-től másnap hajnali 3ig

és igaz ivott sört és jégert de egész éjjel feltünően ugrált... nagyon pörgött...nem ült le... és a pupillája hatalmasra volt tágulva...

azt mondja az alkoholtól... de barátommal beszéljük hogy az alkohol max 1-2 óráig csinál jókedvet de így nem pörget be... az nem ilyen.

mikor megjön punnyad...iszik elmegy 1x-2x mosdóba megint iszik és utána nem áll le...

tegnap is volt nálunk parti akkoris detto ez volt...

azzal magyarázza hogy ilyen ha iszik.

érdekes mi is annyit ittunk a barátommal és mi nem bírtuk addig, sőt más sem...csak egyedül ő

szerintem használ valamit


2011. aug. 1. 22:12
 1/8 A kérdező kommentje:
egyszerűen fura... kizárt hogy valaki alkohollal és a saját tiszta energiájával egész éjjel ugrabugráljon szinte megállás nélkül... és közben zagyvál össze mindent meg ilyenek... és utána alig emlékszik...és a hangulata is változik kicsit agresszivabb kötöszködősebb lesz
2011. aug. 1. 22:15
 2/8 anonim válasza:
Sztem ja.
2011. aug. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi közöd hozzá, ő dolga. De sztem csak sunyiba benyomott 1liter kávét, egyébként, akkor énis drogozok, mert haverokkal elmegyünk éjszakára sátorozni, énis ugrálok, hülyülök, és 1 percet nem alszok...
2011. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nincs közöm hozzá, csak fura, és azért mindent megosztottunk eddig egymással... meg csak a közeli rokonom, együtt is nőttünk fel.

nem igazán kávézik, sosem iszik kávét...

2011. aug. 1. 22:21
 5/8 anonim ***** válasza:
spuri azaz speed
2011. aug. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ezek tipikus stimuláns tünetek. Speed, extasy esetleg valami mefedron származék, vagy valami designer drog. Ha mégis ennyire bele akarod ütni az orrodat (amit szerintem nem kéne, mert az, ha valaki néha felszív egy csíkot, nem rosszabb, mint bebaszni) akkor kérd meg, hogy te is kipróbálnád és hogy tud-e szerezni. Kíváncsi vagy stb. Ha ad/segít, akkor átbasztad, de kiderült az igazság. (hozzá teszem, lehet, hogy egy életre elveszíti a bizalmát veled szemben)
2011. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem akarom lebuktatni... de kiváncsi voltam nektek is a drog jön-e le először... és mi is a spurira tippeltünk
2011. aug. 1. 22:30
 8/8 anonim válasza:

22:28as vagyok

Igen. Majdnem biztos. Ne izgulj, majd megunja (ha van esze).

2011. aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!