Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha vkinek fáj a vakbele az...

Ha vkinek fáj a vakbele az milyen intenzitású általában? És hol fáj?

Figyelt kérdés
Tompa, néha néjha felbukkanó, vagy nagyon éles erős fájdalom ami tartós? és hol fáj?
2011. júl. 31. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nemrég vették ki. Hát alhasi tájékon medence csont felett, jobb oldalt szúró/tompa fájdalom. Először azt hittem, hogy valamilyen hasi görcsöm van. Kezdett rosszabra fordulni a helyzet go doki. Az eléggé "megkínzott"(elkezdett nyomkodni:S). Lementünk kórházba, ott is megvizsgáltak. Aztán délután vittek műteni.
2011. júl. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

akkor nem az ágyék tájékon jobbra? :o

És múlni nem akart vagy felvillanások?

2011. júl. 31. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem 2008-ban vették ki.

Hajnalban egyszer arra ébredtem, hogy mintha rendetlenkedne a gyomrom, vagy a beleim, de nem volt vésze és vissza is aludtam hamar. Nem tulajdonítottam különösebb jelentőséget neki, mivel 14. hetes várandós voltam, és megesett korábban párszor hasonló rosszullét. Reggel fél 6-kor keltünk, de elég vacakul éreztem magamat úgy általánosságban is, azt hittem, elcsaptam a gyomromat és a tegnap esti sok sült krumpli miatt vannak bélgörcseim. Megpróbáltam nagyWc-zni, de nem sikerült, és hamar egyre rosszabb lett, ahogy próbáltam jönni-menni és készülődni a melóba. Egyre erősödtek a görcsök, de nem tudtam pontosan megmondani, hogy pont hol fáj, az egész béltájékom görcsölt kb és 7 óra magasságában ugrasztottam a férjemet, hogy vigyen dokihoz, nehogy a babával legyen valami baj. Az sztk-ban előre is engetek, emrt elég vacakul fetettem :/

2011. júl. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

bocsi, vacakol a billentyűzetem.

Szóval előre is engedtek, mert vacakul festettem.

8-kor már a kh-ban voltam, egy sor kivizsgálást csináltak, tekintettel a babára. 10-kor már a műtőasztalon feküdtem. Elég egyedi esetnek számítottam, nagy felhajtás volt... mi meg rettegtünk. Szerencsére megmaradtunk mindketten, és mint utólag kiderült, a babának sem esett komolyabb baja a rengeteg gyógyszertől meg az átélt stressztől stb. Nemsoká lesz 3 éves, rettentő okos, makkegészséges kislány.

2011. aug. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!