Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A gyógyszerek éhgyomorra hatnak?

A gyógyszerek éhgyomorra hatnak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

A gyógyszerekhez mellékelt papírokra általában rá van írva, hogy evés elöt, közben vagy után kell bevenni. Ha meg nincs, akkor mindegy, hogy mikor. Bár már én is hallottam ezt (hogy éhgyomorra hatnak), de szerintem nem igaz. De ez csak az én véleményem...De legfőképpen a gyógyszertől függ. De ez is csak szerintem.

:)

2009. ápr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem tudom, szerintem azért nem olyan jó éhgyomorra bevenni a gyógyszert. Én mindig szoktam enni valamit, mielőtt beveszem, ha csak pár falatot is. Szerintem annyira nem tesz jót az ember gyomrának, ha csak úgy éhgyomorra veszi be a gyógyszert. De lehet, hogy most butaságot írtam :) Csak nekem anyukám mindig azt mondta, hogy soha ne vegyek be gyógyszert úgy, hogy nem ettem :)
2009. ápr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi!!!!
2009. ápr. 7. 21:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!