Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap próbán a dobos mellett...

Tegnap próbán a dobos mellett álltam, az egyik cintányértól kb fél méterre, több órán kereszül. Ma még mindig tompa a hallásom a bal fülemre. Mikorra fog megjavulni? Valami gyógymód?

Figyelt kérdés
Még soha nem volt olyan h másnap is ilyen lett volna, kezdek aggódni...
2011. júl. 31. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szép lassan regenerálódni fog, de biztos ami biztos, azért elugorhatnál a fülészetre.
2011. júl. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én 4 éve tankcsapda koncerten egy rossz akusztikájú terembe szenvedtem akusztikus traumát, ami azt jelenti, hogy beszűkültek az erek a fülemben a nagy hangerő miatt. Kb. semmit sem hallottam, csak sípolást mikor hazajöttem, aztán egyből mentünk nyaralni és nem mentem el vele dokihozm mondom majd elmúlik. Hát elmentem és kaptam csomó gyógyszert, még infúzióban is adták, (mondjuk király volt mert nem volt suli, hanem aludhattam a kórházban) aztán a tompa hallás az megszűnt, de a sípolás nem... szóval 4 éve sípol a fülem és aztmondták, hogy szokjam meg. :D mindenesetre menj el fülorr gégészetre!
2011. júl. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, és érdemesebb, ha veszel magadnak egy füldugót. Lehet neten kapni rendes zenész füldugókat, amik a káros frekvenciákat szűrik meg. Nekem is ilyen van TCS óta :D
2011. júl. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én évek óta tompa zúgást hallok, ha teljes csend van, és sosem fog elmúlni. Pedig ettől függetlenül hibátlan a hallásom, van, hogy távolabbról meghallok olyan zajt, amit más csak akkor, ha közelebb megy a forrásához.
2011. júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!