Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen kedvezményeket kapok...

Milyen kedvezményeket kapok ezzel? Jár a 90 %-os kedvezmény a buszra?

Figyelt kérdés
Most kaptam meg a kiemelt családi pótlékról a papírt, mert tartósan beteg vagyok. (Tejcukor-érzékenység) Kaptam valami kártyát is. Ez micsoda?
2011. júl. 28. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

miért kapnál? :D

a tejcukor érzékenység nem korlátoz semmiben. tartós betegség, de kordában tartható és már bocs, de a fosásos kívül nincs nagy mellékhatása.

és erre lehet kapni kiemelt családi pótlékot? ez most komoly?

2011. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hé, te bunkókám, voltál már tejcukor-érzékeny? Csak mert lehet, hogy "fosás" a mellékhatása (az egyik), de mondjuk a kaják, amiket megehetek (tej, tejföl, joghurt, túró, stb.) jóval többe kerülnek, mint a normál. És lehet, hogy lehet kordában tartani, de nem egyszerű. Na meg a másik, hogy mire kiderítik, mennyi idő... Nem tudom mit ítélkezel mások dolga felett. Nem egyszerű úgy leélni az életedet, hogy attól rettegsz, mikor eszel rosszat, mikor nem. És mellékesen, mire kiderült, hogy mi bajom van, eltelt 1 év. Addigra teljesen lefogytam, csont és bőr voltam. Nem jó dolog ám kimenni így az utcára, mutogatnak rád, meg a többi. Őszintén remélem, hogy egyszer te is megtapasztalod, milyen, ha valaki így járt!!!
2011. júl. 28. 23:41
 3/6 A kérdező kommentje:
Legyetek szívesek, ha van valami bajotok ezzel, akkor ne nekem mondjátok! Én csak a kérdésemre szerettem volna választ kapni.
2011. júl. 28. 23:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem bántásból írtam és elnézést kérek.

Viszont te sem tudhatod, h nekem van-e valami bajom. Nekem is rengeteg allergiám van (gazok, élelmiszerek) és ráadásként ekcémám is. Nekem se könnyű elhiheted. Egyáltalán nem vagyok felháborodva, félreértés elkerülése végett, csak tényleg nem tudtam, h erre jár támogatás.

Húgom liszt-érzékeny, de annyira, h ha azzal a késsel van vágva az ő cucca, amivel a miénk, már minden baja van... nekünk nem járt semmi, vagy nem tudok róla, de teljesen együtt tudunk vele élni. És én is a saját bajaimmal, nem korlátoz semmiben.

Ja és nekem se egy nap alatt derültek ki a dolgok. Sajnáltathatom magam, h pl. mennyre sza r az ekcéma, mert kisbabaorom óta megvan és már minden kezelésen átestem és semmi. Majd kinövöm... aha, a nagy lófa szt. :)

Mindegy, nem lényeg... szóval még egyszer bocsi!

2011. júl. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is bocsi. Küldtem egy privát üzenetet, olvasd el.
2011. júl. 29. 22:18
 6/6 A kérdező kommentje:
!
2011. júl. 29. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!