Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hosszabb időszakon át történő,...

Hosszabb időszakon át történő, napi többszörös sósvizes öblögetéstől lehet bajom?

Figyelt kérdés

Egyáltalán medddig kell csinálni? Meddig öblögessek?

Gargalizáljak is,vagy csak a számat öblitsem ki ?


2011. júl. 27. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne bajod tőle??? A só semmiféle problémát nem okozhat, hiszen ásvány, amire a testnek nagy szüksége van.

Egyébként nem írtad le hogy miért kell öblögetned.

2011. júl. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mandulakövek,orrsövényferdules,garatfali csurgás és reflux miatt... hatha bar az egyiken segit :@@
2011. júl. 30. 01:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elhagyni a tejtermékek fogyasztását, a cukorral készült ételeket és italokat. Jóval kevesebb szénhidrátot fogyassz, azt is válogasd meg hogy ne egyszerú szénhidrát legyen. Összetett szénhidrát, azaz hasznos táplálék pl. a teljesőrlésű pékáruk, de ezekből se egyél sokat. A barna rizs, zöldségek, gyümölcsök. Kezdj el szedni naponta minimum 5000NE A-vitamint, a dr Lenkei üzletekben kapható A+D-vitamin kiváló, és szedjél mellé legalább 2-3ezer mg C-vitamint. Hamarosan jobb lesz az állapotod.
2011. júl. 30. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

értem,köszönöm.

Ez pontosan micsodán is segit?

2011. júl. 30. 11:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Garatfali csurgás, reflux, ezeken biztosan. A tejtermékek és a cukor a felső légutakra, de legfőképpen a nyálkahártyákra van nyákképző hatással, így ha elhagyod a tejtermékeket, talán javul a helyzet ezen a téren. Az orrsövény ferdülést szerintem csak sebész tudja helyrehozni. A mandulakövek mitől lettek? Nem mondta a dokid?
2011. júl. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem,nemigazán mondott rá semmit...

orrsövény gyulladást diagnotizált a doktor,bár aztmondta hogy 21éves koromig nemigen kellene muteni,nagy gondot jelen esetben nem okoz.

azonfelul kellemetlen a leheletem, fogaim jok,olvastam a refluxrol,es teljesen megegyeznek a dolgok,az én dolgaimmal, csomot erzek a torkomban,nehezebben nyelek,minden nyelés mintha megakadna a torkomon,gyorsan begyullad a torkom,stbstb

2011. aug. 1. 02:16
 7/8 anonim ***** válasza:
A gombóc-érzés pajzsmirigy megnagyobbodásra is utalhat, nézesd meg. Szedjél folyamatosan egy nagy-dózisú multivitamint (dr Lenkei, vagy Vitaminkirály, vagy Jó közérzetes,) ezek bármelyike megfelelő arányban és mennyiségben tartalmaznak vitaminokat és ásványi anyagokat, szedésükkel elérheted hogy megerősödik az immunrendszered, és elmúlnak a kellemetlenségeid.
2011. aug. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

értem,pajzsmirigy megnagyobbodás biztos nem!Voltam kivizsgáláson,vettek mintát,aztmondták,hogy az nem.


amugy köszi,beszerzek majd valami vitaminokat : )

2011. aug. 2. 13:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!