Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon izzadok a stressz...

Nagyon izzadok a stressz miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem vehetek fel akármilyen ruhákat. Szinte már csak fekete és fehér ruhákat vehetek föl. Mit tegyek? Van tanácsotok? Anti sudorica nem használ..Más módok?
2011. júl. 25. 21:09
 1/2 anonim válasza:
Exodor-t próbáltad már? Az is segíthet, ha tanulsz stresszoldó technikát, pl. relaxáció, meditáció.
2011. júl. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem azt még nem próbáltam, de valószínű sor kerül arra is. olvastam a Neutro izzadásgátló spray-ről- valaki próbálta már? Amúgy komolyan nagyon rossz az életem..szinte csak fekete és fehér cuccaim vannak. Ha felveszek egy színes pólót, akkor azt pedig csak boleróval hordhatom, mert az legalább eltakarja az izzadtság foltokat..amúgy észrevettem, hogy már a stressz miatt stresszelek..
2011. júl. 31. 12:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!