Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám feldolgozni a...

Hogyan tudnám feldolgozni a férjem halálát?

Figyelt kérdés
Tegnap temettem el a férjemet. Egy hete halt meg. Halála előtt semmi előzmény, semmi tünet. elment dolgozni, és már soha többet nem jön haza. Két kisgyermekem maradt apuka nélkül, én meg lassan úgy érzem megőrülök.
2011. júl. 21. 16:02
 1/3 anonim válasza:

Először is részvétem:-(

Ráadásul gondolom fiatalok is vagytok, hiszen pici gyerekek vannak.

Szerintem bárki ír is, csakis az időt fogják mondani. Az idő gyógyír mindenre. Ezen már nem tudsz változtatni, ez majd magától "feldolgozódik". Dolgozz, otthon meg törődj a kisgyerekeiddel, legyen az a cél, hogy megadsz nekik mindent, amit csak tudsz!

És nem árt ilyenkor, ha a szüleid a közelben lennének. És/vagy nagyon jó barátok, akikkel esetleg ki tudsz mozdulni a gyerekekkel!

2011. júl. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Részvétem:(
2011. júl. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fogadd őszinte részvétem!

Azt hiszem erre a kérdésre nem igen van válasz,és erre a bajra sajnos nincs gyógymód. Koncentrálj a gyerekekre,foglald el magad,nézz előre,de ha jól esik néha igenis ülj le és sírd ki magad!!!

2011. júl. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!