Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van egy anyajegyem, amin ha...

Van egy anyajegyem, amin ha keresztbe áthúzom az ujjamat, vagy, ha egy kicsit piszkálom, fáj (ha keresztben áthúzam rajta az ujjamat, mindig fáj, ha csak össze-vissza, akkor nem mindig). Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Vannak nagyobb és kiemelkedőbb anyajegyeim,de azok nem fájnak,ha piszkálom őket.


Az alkarom és a ¸¸felkarom˝közti átmenetben helyezkedik el,

0,2 mm nagy(kb.),nagyon kicsit kiemelkedik(a kiemelkedés nem látható,de tapintható).


14/L


2011. júl. 21. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha fáj, mindenképp mutasd meg szakembernek.
2011. júl. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Velem sok macera van,és nem tudom,hogy hogyan mondjam meg anyukámnak :S
2011. júl. 21. 11:09
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem muszáj erről anyuddal beszélned! :O

lehet hogy azért fáj mert valami daganat,rák van ott :S

ezért mindenképp menj el orvoshoz!!

amúgy nekem is sok anyajegyem van,és pont a hónaljam közepén van egy 3-4 mm-es kiemelkedő anyajegyem,és nagyon szar tud lenni,mikor borotválom a hónaljamat és mindig ott f.sok hogy úristen,nehogy belevágjak :SS

13L

2011. júl. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Velem sok macera van,és nem tudom,hogy hogyan mondjam meg anyukámnak :S"


Minél hamarabb, mert ebből még a végén bőrrák lesz.

2011. júl. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Először is: NE PISZKÁLD!!!

Másodszor pedig: egyedül is elmehetsz a bőrgyógyászhoz! Mutasd meg neki,esetleg le is szedetheted a zavaró anyajegyeket: egyszerre 3-at szednek le! Helyi érzéstelenítéssel,nagyon hamar megszabadulhatsz tőlük,egy kicsit kellemetlen amikor érzéstelenítik,de nem fáj!!! A levett anyajegyet aztán megvizsgálják. Pofon egyszerű és fájdalom mentes!



Jó egészséget Neked!!



Üdv: akiről már szedtek le párat :-D

2011. júl. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megmutattam anyukámnak,de azt mondta,hogy biztosan csak megsértettem.Vártam most a kérdés kiírása után 13 napot,és már nem fáj.Lehet,hogy tényleg csak megsértettem.Így is elmenjek vele bőrgyógyászhoz?
2011. aug. 3. 12:29
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem ártana :/
2011. aug. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ártani nem árt,ha megmutatod! Ha tényleg csak felsértetted,akkor is jobb leszedetni,nehogy megint felsértsd! Én anno az egyiket 3x vágtam meg borotvával a lábamon,a másikat meg múlt hónapban 2x. Alig várom,hogy elmehessek bőrgyógyászhoz és apránként leszedessem az összeset! (jó sokszor kell majd mennem!)
2011. aug. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!