Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan előzzem meg az esetlege...

Hogyan előzzem meg az esetleges problémákat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem régiben kezdtem el dolgozni egy cégnél, irodai munka és napi 8 órában gép előtt kell lenni, dolgozni. Viszont olvastam is é tudom is, hogy nem a legegészségesebb akár milyen jó is a meló. A lényeg, félek, hogy szövődményei lesznek a dolognak majd öreg koromra (visszér, mély vénás gondok, aranyér vagy gerinc bántalmak). Sokszor érzem, hogy már kiállt a derekam megfájdult, vagy a vádlim be tudna görcsölni ha nagyon megfeszítem, a szemem ugyan akkor bírja a dolgot. Kérdésem, mit tehetek, hogy ne legyenek később bajaim. Óránként szoktam tartani szünetet, akkor a szememet tornáztatom sétálok egy kicsit, de kb ennyi. Ötlet, tanács? Köszönöm.


22/F


2011. júl. 20. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:

megfelelő szemüveg

napi sport

2011. júl. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szemüveges, mire gondolsz? A sport meg hát, mikor hazaesem este akkor már nem igazán van erőm arra, hogy fussak. Bár ha jelent valamit kerékpárral megyek és jövök dolgozni is, és egyéb helyekre.
2011. júl. 20. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden irodai dolgozó így érez, és teszi a dolgát.

Más munkahelyen más probléma van. Sajnos az élet ilyen.

2011. júl. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sima dioptria nélküli szemüveg, amin van tükröződésgátló réteg...ha mondod az optikában, hogy számítógépes munkához kell, tudni fogják
2011. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A szememmel nincs baj, én a többi részem miatt aggódom. Szóval arra valami tanács még?
2011. júl. 21. 07:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!