Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészségügyi karkötőt szeretné...

Egészségügyi karkötőt szeretnék, amin szerepel, hogy allergiás az illető (bizonyos gyógyszerekre). Hol lehet ilyet kapni Magyarországon és hogyan néz ki?

Figyelt kérdés

Vagy inkább valami nyakba akasztható cuccot ajánlanátok?

Köszönöm.


2011. júl. 16. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Látom, még senki sem válaszolt. Nem tudom a választ én sem, de arra gondoltam, miért nem készíted el magad?Lehet nem olyan tartós, de több mint a semmi.Ráírod az adatokat és kész.

Esetleg kérdezz rá patikában.

Üdv.

2011. júl. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi. Lassan már én is arra hajlok, hogy magamnak kell megoldanom. Amúgy Nyugaton vannak olyan karkötők, medálok, amin rajta van egy kígyó meg egy rövid figyelmeztető szöveg - gondolom, ha ezt látja egy mentős, belenéz az illető tárcájába, miről is van itt konkrétan szó.

Amit nem tudok, hogy magyar mentősök egyáltalán megnézik-e itthon az emberen, van-e rajta figyelmeztető jelzés.

Mert hiába veszek/csinálok egyet, ha oda sem figyel az illetékes - egyszerűen mert nagyon nem szokás idehaza.

2011. júl. 19. 13:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!