Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy hónapja be vagyok rekedve,...

Darbi kérdése:

Egy hónapja be vagyok rekedve, vajon mitől?

Figyelt kérdés

Egy hónapja kb. bronchitis-t (hörghurutot) diagnosztizáltak nálam. Köhögtem, alig kaptam levegőt, mellé asztmás is vagyok, így elég nehezen viseltem a betegséget. Akkor berekedtem, de azóta sem múlik és köhögök is... Segítsééég... Gégeproblémám lehet?

Orvos nem mond semmi érdemlegeset...:(


2011. júl. 15. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
GYomorsav visszacsorgásod, reflux bajod nincs? Az is okozhat tartós köhögést.
2011. júl. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem hasonlóan kezdődött, bár én nem vagyok asztmás. Visszamentem újra, szép kis tüdőgyuszi lett belőle. :-/
2011. júl. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem, reflux betegségem nincs szerencsére...

Fül-orr-gégészeten még nem jártam, arra gondoltam, elmegyek ma, mert olvastam, hogy gégegyulladás stb. is lehet. De ki szeretne gégevizsgálatot?:) Elég erős az öklendezési reflexem és tuti, lehányom az orvost:D Tudom, kapok érzéstelenítőt, de akkor is...

Amúgy ha tüdőgyulladásom lenne, az nem lenne túl jó, asztmásoknak akkor kötelező kórházi bentlét és nagyon nagy fájdalmak...

2011. júl. 15. 16:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt a hétvége. A gégésszel várhatsz hétfőig.

Mérd meg a lázad; ha van, akkor maradj ágyban egész hétvégén!

Igyál sok alkoholmentes folyadékot; ha dohányzol, akkor tedd le a cigit! Mellőzd a fűszereket, és pihentesd a gégédet, lehetőleg egy hangot se adj ki!

Ha még hétfőn is rekedt leszel, akkor irány a gégész.

2011. júl. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!