Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Füldugulás meddig tart?

Füldugulás meddig tart?

Figyelt kérdés
strandon bedugult 3 napra rá cseppentettem is bele de még jobban bedugult még fülcsepp se jön ki belőle
2011. júl. 14. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugráltál egy lábon, ahogy szoktak olyankor?

Velem is előfordult, hogy ideig-óráig volt benne víz. De aztán egy kis idő elteltével az ugrálós módszerrel kijött. Ha nem segít rajtad, az sem akkor menj el vele orvoshoz, és mutasd meg neki. Kellemetlen a fülgyulladás, azért jobb is megelőzni azt. Ha még csak be van dugulva, majdcsak tud vele valamit kezdeni, esetleg fülcsepp, ami másfajta.

2011. júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

voltam orvosnál belevilágított nem látott semmit aztmondta nem fülzsírtól van konkrétat ő se nagyon tudott mondani írt fel a fülcseppet de legalább az kijöhetne de még jobban bedugult

aztmondta ha nem múlik el mennyek fül-orr gégészetre

érzem hogy seceg ott van benne de sehogy nem jön ki hiába ugrálok

2011. júl. 14. 21:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, akkor szerintem kérj beutalót fül-orr gégészetre. Még a kezdeti fázisban vagy, később sokkal kellemetlenebb lehet.
2011. júl. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod kiszárítani, csak elég sokáig kell meleg levegőt a hajszárítóval belefújni. Kb 20 perc is lehet. A netről vettem az infót és nekem egyszer már bevált.
2011. júl. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!