Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel tudom leszedni a gipszem?

Mivel tudom leszedni a gipszem?

Figyelt kérdés

Eltortem a singcsontom es a doki 8hetre gipszbe vagott,raadasul vallig.most van rajtam 5hete es mar teljesen begyogyult a karom,nem birom tovabb ezt a borzalmat igy megszabadulnek tole.

Konnyitett gipsz van rajtam majdnem a vallamig,mivel tudnam levagni,mert kessel nem igazan megy,eleg kemeny ez az anyag.

Vki vmi otlet?


2011. júl. 12. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy????? Ha az orvos azt mondta hogy 8 hét akkor nem 5 hét hanem 8 hét.Jézusom....
2011. júl. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Láncfűrész max.De amúgy tényleg ne szedd le, vagy mutasd meg az orvosodnak, hogy már meggyógyult a karod, hátha ő leszedi.
2011. júl. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elmész, megröntgenezik, ha a doki is úgy gondolja szakértelemmel és tanulmányokkal a háta mögött, hogy valóban meggyógyult, akkor leszedi.

Ha már annyira stabil a csont, levágja rövid gipszre. Tudom, hogy kellemetlen, de elég vacak dolog, ha rosszul forr össze, vagy valami.

Nekem heti röntgenezés mellett is kicsit rosszul forrt össze, nem sokon múlott, hogy eltörjék, és újra kezdődjön a móka... -.- De így is érzékeny esőre, hóra, frontra, 10 év után is.

2011. júl. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!