Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok és nők segítségére...

Lányok és nők segítségére lenne szükségem! Ezt hogyan lehetne el tüntetni? Többi lent!

Figyelt kérdés

Linkeltem be egy képet amin bekarikáztam egy részt!A

kérdésem az lenne hogy azt az orr alatti behorpadt vagy ráncos részt az hogyan lehetne el tüntetni?A munkámból kifolyólag az arcom sokat számít és fiatal korom ellenére elég hamar megjelent!Tehát a kérdésem az lenne hogy mivel lehetne azt a rész ki simítani mert nekem nagyon durva vonal van ott és nagyon ronda,nem régen jött elő.Ami a képen van nekem annál jóval erőteljesebb és rondább.Nagyon mély barázdáról van szó,olyan mintha egy 50 éves emberé lenne,de annak még csak a fele vagyok!Szóval a kérdésem az volna hogy mivel lehetne azt eltüntetni vagy milyen technikák vannak erre?Köszi


2011. júl. 6. 18:41
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja itt a link


[link]

2011. júl. 6. 18:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Sminkkel nem tudod eltakarni kicsit?
2011. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kozmetikust keressél fel! Azt ajánlom, vagy pedig egy szépség szalont!!!
2011. júl. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vannak olyan emberek akiknek alapból előjön ez az arcvonal,bármit is tennének ellene.

De a napi arc masszírozás,nappali ,és éjszaka krémet talán segítenének.A sminkel nem sokat érnél,legfeljebb csak a bőrödet tennéd tönkre vele..

Inkább azt kéne megnézned,hogy az arccsontod ott mennyire áll ki,mennyire erős..Mert ha erős,és kiáll,akkor ez ilyen marad..

2011. júl. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! Ezeket tudom javasolni, bővebb infó, vagy esetleg kérdés az oldalunkon!


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. júl. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!