Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eltörtem a kezem? (Kérdésed...

Eltörtem a kezem? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

sziasztok.

ma szerencsésen elestem az udvarban. a karomra estem eléggé fáj de tudom használni csak hátra hajlítani nem igazán, vagyis tudom csak eléggé fáj.egy nagyon picit be van dagadva, de csak akkor fáj ha hátra akarom hajlítani.nem akarok elmenni vele még orvoshoz...szerintetek csak megrándult ahogy ráestem ? vagy csak megütöttem, nem zsibbad , nincs belilulva vagy egyáltalán "elszineződve" csak kicsit be van dagadva é fáj egy kicsit.


2011. júl. 6. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tort el! Ha eltort volna akkor nem itt kerdezoskodnel hanem orditva/sirva rohannal az ugyeletre.

Csunya huzodas, majd elmulik. Pihentesd!

2011. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen én is erre gondoltam, hogy visítanék mint egy hülyegyerek...:) köszönöm a választ:)
2011. júl. 6. 19:46
 3/3 anonim válasza:
Nem kell feltetlenul visitoznod. En eltortem a kezem pontosabban a vallam snowboarfozas kozben es az orvosok meg voltak gyozodve h csak randulas, mert ha el lenne torve orditanek a fajdalomtol. A togen alapjan kiderult h tores , igen sulyos akar operalni is kell. Szoval az orvost es a roggent foltetlenul ajanlom barkinek is akiben felmerul a tores esete.
2013. jan. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!