Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlattal tüntethete...

Milyen gyakorlattal tüntethetem el a lábamon lévő bütyköt?

Figyelt kérdés
Mostanában az egyik lábfejemnél a nagy lábujjam alatti része oldalán kialakult egy bütyök (picit kiáll a csont), ami fáj, amikor megyek, és ropog is. Nagy zavar, mert eddig nem volt ilyen. Van olyan gyakorlat amivel csökkenteni lehet a kiállást? Huh, remélem értitek, és nagyon megköszönnék minden segítséget :)
2009. márc. 25. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeséget írok, de szerintem ezt csak műtéttel lehet eltávolítani vagy max ilyen sínnel ami úgymond helyre igazítja az ízületet. De gyakorlat erre nincsen... Szerintem.
2009. márc. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ajjjaj, akkor gondban vagyok:S :D

azért köszönöm ;)

2009. márc. 25. 17:56
 3/5 anonim válasza:
Sajnos szerintem sincs erre semmilyen gyakorlat. Valószínű szűk cipőtől alakult ki, vigyázni kell milyen cipőt hordasz, nehogy tovább rontson a helyzeten.
2009. márc. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos,de a következőket javaslom, amit a férjem is véghezvitt és az egyik lábán teljesen elmúlt a bütyök, a másikon maradt egy kicsit, de javult. Éjszakára hordjad azt a sínt, ő 2 hónapig hordta!!!! Jó szorosra kell húzni. Nappal hordjál olyan papucsot, ami a lábadujja közé megy. (csak mezitláb lehet, de ha hideg van, a férjem a zoknit is belehúzta, kicsit hülyén néz ki, de megéri!

Gyakorlat? Azt nem csinált a férjem, de a lényeg, hogy a nagylábujjad sokat húzogasd kifelé, közben a bütyköt enyhén és finoman nyomkodd befelé! :) Mondjuk tévénézés közben! Megéri ezeket megcsinálni, mert a műtét elég drasztikus dolog.

Sok szerencsét!

2009. márc. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, nagyon kedvesek vagytok, megfogadom a tanácsokat ;)
2009. márc. 25. 22:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!