Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Le lehet műteni egy normális...

Le lehet műteni egy normális anyajegyet? Mennyiért?

Figyelt kérdés
Két nagyobb anyajegyem van és már nagyon idegesít. Nem emelkedik ki csak sima anyajegy de attól le lehet mütetni? Mennyibe kerül nagyábból ez?
2011. jún. 25. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha semmi baja akkor én a helyedben nem piszkálgatnám, max ha ki is dudorodna... amúgy le lehet, de hol van és mekkora, hogy ennyire zavar? Kivágják, vagy lézer, de a heg lassan múlik el, és nem is teljesen.
2011. jún. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Igen le lehet!

elsőnek el kell menni bőrgyógyászhoz el mondod neki, hogy le szeretnéd mű tettetni ő megvizsgálja és ad egy beutalót a sebészetre. Nem vészes nem fog fájni.Nekem már 4-et leoperáltak( :

2011. jún. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az egyik a hátamon a másik a a fenekem. A hátamon az a baj hogy nyáron veszélyes helyen is van mert elég könnyen leégek napon és azt mondják az nem tesz jót neki :S
2011. jún. 25. 08:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát igen hamar elrákosodhat, aztán utána lehet melanoma vagy bármi. :S Ebben az esetben akkor szedesd le szerintem...
2011. jún. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!