Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véres széklet lehet?

Véres széklet lehet?

Figyelt kérdés

Ma ment a hasam,és halovány piros volt a székletem...

Nem ettem semmi pirosat mostanában. (Reggel ittam egy Hot Bloodot edzés előtt,de az nem hiszem,hogy átmegy rajtam 3 óra alatt)

Tehát a véres széklet az élénk piros?

Kicsit bepánikoltam.


2011. jún. 21. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni: lehet akár aranyér, polip vagy bélszűkület is. Ha legközelebb is jelentkezik, akkor irány a doki.
2011. jún. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia.

Azt ajánlom,hogy menj el azonnal a háziorvoshoz,és jelezd felé,főleg ha következő kakiláskor is ezt tapasztalod.Figyeld azért meg magad!Milyen más,eddig nem megszokott tüneteket tapasztalsz!?Gondolok itt a véres vizeletre,esetleg oldalad ha fáj(főleg a bal) indokolatlan orrvérzés,vagy elhúzódó,élénk piros színű,furcsa menszesz(ha lány vagy) vagy apró pöttyök a lábon,karon..ezek ugyanis a trombocitopénia jelei(vérlemezkeszámcsökkenés) ..azért erre gondolok,mert sajna én átestem ezen nemrég,igaz nekem véres széklet nem volt szerencsére,de a többi igen...de persze ez nem azt jelenti hogy neked is ez van...a testünk ezer féle képpen jelezhet ezer féle betegségre...

mindenesetre menj el dokihoz,és kérj egy laborvizsgálatot...az különben sem árt időnként.

Jó egészséget:)

2011. jún. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha friss és élénk, akkor ne szarj be.
2011. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!