Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napszúrást kaphattam vagy mi...

Napszúrást kaphattam vagy mi a bajom? :S

Figyelt kérdés

Már majdnem egy hete (szombaton) voltam egy házibuliban az osztálytársakkal. Ott aztán én az elején nagyon berúgtam. Ittam sört, vodkát, bort .... vízipipáztunk is. Szóval minden volt.. kb semmire se emlékszem.. de nem is ez a lényeg.

Másnap mikor felkeltem a buliban ügye hazajöttem... nem nagyon sütött a nap, de mikor hazaértem kicsit ilyen kába voltam, szédültem is stb... és ez azóta tart.. nah már most nem hinném, hogy a másnaposság ilyen sokáig tartana..

nem annyira szédülök csak épphogy.. és rossznak érzem a közérzetem.. de azért már jobban érzem magam mint másnap a buli után.

Lázam nincs és ahogy a napszúrásra jellemző nem is igazán izzadok. A testemet pedig melegnek érzem, de lázam nincs.. szoktam borogatni (igazából ma borogattam csak) a homlokom vizes zsebkendővel, de kb alig használ. Sok folyadékot is iszok... szerintetek mi lehet a bajom? :S

Amúgy most rúgtam be először..

Kérlek normális válaszokat írjatok, mert már teljesen befogok pánikolni...


17/F


2011. jún. 17. 13:47
 1/2 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom magas. 137/75 a pulzusom: ha ülök 50-65, ha állok akkor meg olyan 60-85
2011. jún. 19. 13:41
 2/2 anonim ***** válasza:

Napszúrás kizárt dolog a te esetedben, annak mások a tünetei, tapasztalatból mondom:(

Ha most rúgtál be először, és ilyen módon, akkor valószínű annak az utóhatása nálad még mindig tart.

Esetleg elmehetnél háziorvoshoz is, vérnyomást is méress és mond el, hogy nem érzed jól magad.

Addigis phenj és sok folyadék!

2011. jún. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!