Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez még a betegség utóhatása...

Ez még a betegség utóhatása lett, vagy valami szervi baj?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hete, hogy elkaptam egy rota vírus fertőzést az oviban. Az egész családon végigment, kivéve a gyerekeket, akik oltva vannak ellene. Én kórházba is kerültem kiszáradás miatt. Már másfél hete itthon vagyok.

Enni szinte nem is ettem, a kórházban is kemény diéta volt, főtt krumpli ebédre, 1 cs. ropi reggelire és vacsorára.

Étvágyam semmi a mai napig. Ha ettem pár falatot, nem esett jól.

Viszont wc-re ugyanúgy megyek minden nap, de már nem hasmenésem van, csak naponta többször jó laza, kicsit híg. A hasam sokat fáj, van hogy wc előtt, de sokszor wc után. Wcn ülve sok gáz jön ki, de ilyenkor valami átlátszó nyálka is jön.

Szedem naponta a protexint bélflóra regenerálóként.

Kicsit kezdek már ideges lenni, hogy miért nem javulok már meg, meddig tart ez a napi többszöri hirtelen wcre rohanás.

Doki nem tud mit kezdeni, merthát ugye vírus fertőzés volt és arra nincs gyógyszer.


Már 10 éve átéltem ugyanezt egyszer, és akkor 2-3 hónap kellett, hogy meggyógyuljak, akkor 2 hét alatt fogytam 15 kgt. Most nem akarok már fogyni, mert így is eléggé lement a súlyom.


2011. jún. 14. 14:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Víz helyett igyál citromos kamilla teát, az fertőtleníti a beleket. Nem feltétlen kell, hogy meleg legyen, ihatod "természtes módon kihűlt" állapotában is.


A teában levő citrom egyébként talán segít abban is, hogy visszajöjjön az étvágyad. Mindenesetre próbáld meg háztartási kekszet, főtt tojás sárgáját magadba erőltetni, szép lassan egyéb dolgokkal is megkínálni magad.


Az sem ártana talán, ha erről másik orvossal is beszélnél, talán ő tudna olyan gyógyszert, gyógymódot, ami felgyorsíthatja a gyógyulásodat, és nem tartana másfél hónapig.

2011. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!