Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Két hete tüszős mandula...

Két hete tüszős mandula gyulladásom volt, ma észre vettem hogy a fejemen egy 5-forintos nagyságú hajhullás van. Lehet ez a gyulladástól?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen lehet, sőt....meg kéne mutatni fül-orr gégésznek a manduláidat, labort csináltatni, és ha rossz állapotban van akkor kivetetni, mert góc-ként működik a szervezetben és rámehet a szívedre, ízületeidre! Ne várd meg mert nagyon komoly bajt tud csinálni! Nekem 15 napja vették ki a mandulám, kívülről alig volt baja, de csupa genny volt, és nekem az ízületeim fájtak már tőle!
2011. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot... voltam vele ügyeleten kaptam antibiotikumot...ennek két hete , de most megint fáj pedig eddig nem volt semmi baj :(holnap megyek dokihoz nem akarok addig eljutni mint két hete
2011. jún. 15. 19:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm is hetek óta küszködött ezzel és egy rohadt vérvételt, vagy egy szájkenet vizsgálatot nem voltak hajlandóak csinálni, ránézésre antibiotikummal tömték, de semmit nem hatott, és persze ha nem baktérium okozza a bajt akkor nem is fog, mert a vírus ellen az antibiotikum semmit nem ér!

A legjobb ha kiveteted...mert valószínű, hogy már nem funkcionál rendesen, ha tüszős, főleg ha gyakran van vele baj!

2011. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!