Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nagyon...

Miért van az, hogy nagyon hamar elekzdek izzadni a melegben?

Figyelt kérdés
csak, mert más zavaró, hogy pl ilyen időben, mint ami most van, ülünk órán a teremben és persze, hogy dől be a meleg, jó nem annyira, hogy mindenki meghal, hanem olyan elviselhetően, de már zavaróan meleg és látom, hogy én kezdek el először izzadni, de nem is az hogy hónaljon, mert használ a dezodor, hanem arcon kezdek el izzadni, ami iszonyatosan zavaró és látszódó. így a homlokomon, eg az arcomon, és egyfolytába törölgetem az arcomat, ami elég gázos lehet, mert így elekzd csillogni a homlokom, meg igy arcom, orrom és öt percenként törölgetnem kell a kezemmel az arcomat, milyen tippet tudnátok adni?
2011. jún. 6. 19:09
 1/6 A kérdező kommentje:
jahh, meg másik, hogy utána a fufrum/frufrum is izzad lesz, aztán azt már nem lehet beállítani és ilyen hülyén áll...
2011. jún. 6. 19:10
 2/6 anonim ***** válasza:
Kövér vagy? Ha túlsúlyos vagy, ez bizony tök normális. Ha nem, ilyen alkatú vagy. nagyon nem tudsz ellene mit tenni.
2011. jún. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Figyleni kell, miket viszel be a szervezetedbe, pl. tanacsos a melegben kerulni a koffeint, es helyette vizet inni. Zsirosat nem enni, de a sót pótolni... stb. Vannak taplalkozasi tanacsok kanikulara.
2011. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ööömm, egyáltalán nem vagyok kövér:D és nagyon normálisan eszek, pl.: hatalmas adagokat sosem egyszerre, hanem inkább kicsikre elosztva a nap folyamán, vacsorára csak gyümölcs vagy banánturmix. tehát újabb tippek?
2011. jún. 12. 21:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Hormonalis változasok? Pajzsmirigyed jol szuperal? Szokták ellenorizni? Én évente nézetek mindent, amit vérbol ki lehet mutatni.
2011. jún. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát nem tudom... 15 évesen még kamaszodik (vagy hogy mondjam) az ember? befolyásolhatja az hogy ilyen korban vagyok? és ha igen akkor majd elmúlik?
2011. jún. 13. 07:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!