Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet? Éjjel 9-10...

Mi bajom lehet? Éjjel 9-10 órákat alszom, de nem elég délután még 3-at. És így is álmos vagyok. Ez már majdnem egy hete tart.

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem pihened ki eléggé magadat. Sokat tanulsz mostanában az év végi jegy miatt? Vagy érettségire tanulsz? Én is így vagyok vele sokat tanulok az érettségire napi 3-4 órát kb plusz 2 naponta járok kondi terembe meg kocogni is ha úgy adódik. Fizikailag vagy agyilag fáradsz el? mert nem mindegy, ha agyilag akkor 1 napig lazulnod kellene.
2011. jún. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek lehet vitamin, ásványi anyag, főleg vashiány az oka. Esetleg más eredetű vérszegénység. lehet a várnyomásod nagyon alacsony. Lehet valami pszichés háttér is. Érdemes orvost felkeresni.
2011. jún. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
vérnyomásod
2011. jún. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Próbálj meg direkt kevesebbet aludni, kb.6-8 órát. Állítólag létezik a túlalvás, amitől még fáradékonyabbak vagyunk. nem tudom mennyire igaz, de rám az....ha alszom 10 órát, egész nap csak kóvájgok.

A másik dolog igen...mozgáshiány, vitaminhiány...

2011. jún. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, igyekszem mindegyiket végiggondolni, lehet-e az a probléma.

és pszichés eredetű gondnál, mire gondolt a válaszoló?

2011. jún. 4. 18:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy kába is mikor ébren vagy?Én akkor voltam ilyen amikor magas volt vérnyomásom.Menj el orvoshoz feltétlenül.
2011. jún. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
anyukám orvos, amikor mondtam neki, h ennyit alszom, azt mondta örülj neki...
2011. jún. 5. 11:26
 8/8 anonim ***** válasza:
sokat alszol és mégis fáradt vagy magyarul?ugye jól értem?:D....egyépknt nem nagyon tudom mi bajod lehet, szerintem nézz utána ....én azt hallottam vhol hogy ez vmi betegség, és az egyik magyar költő is ilyen beteg volt...de lehet hülyeslget mondok,szóval akkor bocsi . csak segteni akarok xD
2011. jún. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!