Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Foginy gyuladás-t hogyan...

Foginy gyuladás-t hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
.
2011. máj. 30. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha enyhébb, akkor mosd erősen, hogy vérezzen. Fáj, de a kisebb gyulladáson segít valamiért. Nekem fogorvos mondta, hogy úgy csináljam, ha nem bírom, hogy fogmosás előtt fájdalomcsillapító. Ezzel próbálkozhatsz doki nélkül is, pár nap alatt érezhető javulás kell, hogy legyen. Napi 4-5 vagy minél több fogmosás kell! minden étkezés után.

De ha durvább, akkor mindenképp menj el dokihoz és ad antibiotikumot, ami leviszi a gyulladást.

2011. máj. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most pontosan nemtudom mien mértékü gyuladásom van.Utánanéztem a neten szóval nemhinném hogy sulyosabb lenne mivel nincs bepirosodva csak enyhén megvan dagadva és fáj.
2011. máj. 30. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor mosd erősen és véreztesd ki. A vérrel kimosódik valahogy a gyulladás is, az orvosi hátterét nem tudom. De veszíteni nem fogsz vele.
2011. máj. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a választ.
2011. máj. 30. 22:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaj, de sok orvosdoktor van itt. Mutasd meg dokinak mielőbb inkább. Az inygyulladás durva. Először bedagad az ínyed, aztán fáj, később hátrahúzódik a foggyökered felé, végül ha nem kezeled kihullik a fogad. szóval ne itt okosítsd magad, hanem irány doki. Mert okozhatja fogkő, amit 10 perc alatt leszed! vagy fogmosás hiánya, vagy sza*ul nőtt bölcsességfog, ami tolja a többit! Nekem ez utóbbi volt, hát nem kívánom senkinek.... Miután kioperálták azt a tetü fogamat, utána Corsodillal kellett öblögetni és MINDEN kajázás után fogat mosni.... Szóval ha az okát nem tudod meg, akkor nem is fog elmúlni bármit is csinálsz!!!
2011. máj. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!