Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Más is a száján keresztül...

Más is a száján keresztül veszi a levegőt, amikor WC-n van?

Figyelt kérdés
Én nem szeretem a pisi- illetve kakiszagot,képtelen vagyok az orromon lélegezni, amig bent vagyok a WC-be. Ezért a számon szoktam. De nem kerülnek ezzel baktériumok a torkomba? Nem káros ez?
2011. máj. 28. 13:43
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:

????? Micsoda?


Nem kerülnek bacik, az biztos.


De miért csinálod ezt? Ha nagyon büdös a pisi vagy a kaki, az arra utal, hogy valami baj van az egészségeddel! Érdemes elgondolkodni egy kivizsgáláson!

2011. máj. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem nagyon büdi, csak a szokásos...mint mindenkinek :DDD

Csak szóval én elég finnyás vagyok kiskorom óta,és igy szoktam ezt meg. Csak mostanában gondolkodtam el rajta h káros-e.

2011. máj. 28. 13:49
 3/4 anonim válasza:
én meg fordítva vagyok ezzel :D ha beteg vagyok akkor is előtte kifújom az orrom mert képtelen vagyok a számon venni a levegőt bent. Tudom hogy hülyeség de épp azért mert beszívom azt a levegőt fuj azt nem birom.. ha már nagyon nem birom szinte betömöm a számat a felsőmmel odaszorítom a kezem és ugy bepréselek egy kis levegőt de ez inkább fóbia szerűség. Mint ahoyg az is hogy ha lehúztam menekülök ki amilyen gyorsan csak lehet mert kiönt, beszippant, akármi :D nem vagyok már gyerek de ez meg kiskoromból maradt meg szóval szigorúan gyors tempóba kijövök azonnal és a számat véletlen se nyitom ki max a levegő kifújására :D
2011. máj. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a testnedveknek szaguk van. Ez így természetes.

Nem normális ezektől félni.

2011. máj. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!