Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyivel tudom szebbé tenni...

Mennyivel tudom szebbé tenni a melleimet ha a támasztóizmokra edzem?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy maga a mell nem lesz szebb, de feszesebbnek és nagyobbnak tűnik. Nekem a mérettel nincs bajom, csak szeretném, ha kicsit "megemelkednének" a melleim, mert most kicsit lógnak:S A feszességgel annyira nincs bajom, csak jobb lenne ha feljebb lennének. Ez elérhető edzéssel? Kb mennyi idő múlva veszem észre a változást? Valakinek működött már? Milyen változásra számítsak? Köszi!:)
2011. máj. 22. 10:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de valóban csak nagyobbnak fog tűnni, a megereszkedést nem javítja. Az csak a megfelelő melltartóval orvosolható, ami alátámasztja és tartja a mellet. A mell ugyanis nagyrészt zsír, szalagok tartják feszesen. Ha azok megnyúlnak, nincs segítség...
2011. máj. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!