Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom, volt már...

Mi lehet a bajom, volt már hasonló baja itt valakinek?

Figyelt kérdés

nem is tudom, hogy hol kezdjem, mostanában ( elmúlt 5 hónapban) annyi minden apró hülyeség fordul elő, hogy nem tudom mit csináljak. Apró dolgok, ezért nem mentem el velük orvoshoz, de mostanra gyanús.

Pl.Néha fáj az ínyem napokig, és annyira vérzik, hogy érzem a számban a vér ízét.Aztán van, hogy a nyelvemen az ízlelő bimbók bedagadnak.

Néha olyan olmos fáradtság van rajtam, hogy tök kába vagyok napokig.

Sokszor szédülök, ég a gyomrom, van hogy hányingerem is van, és erőtlen vagyok.

Aztán hirtelen álmatlan leszek, és hetekig nem tudok aludni.

Sűrűn fáj a fejem, vannak mindenféle izomgörcseim, olyan mintha elaludtam volna a nyakam, derekam stb.. itt ott szúr.

izzadok nagyon, pedig eddig soha nem voltam izzadós.

néha tele vagyok hetekig pattanásokkal, aztán meg hirtelen elmúlnak, és annyira száraz a bőröm, hogy foltokban hámlik.

Sűrűn fáj a torkom, aztán elmúlik.

Nem rég ráadásul hirtelen a semmiből rosszul lettem fájt a húgyhólyagom nagyon, meg a húgycsövem, és véreset pisiltem, azzal egyből elmentem dokihoz, és kiderült, hogy iszonyatosan be van gyulladva a húgyhólyagom, és még ennek tetejébe egy baktérium is megtámadta.

Sokszor nyomást érzek a mellkasomba.

Amit még tudni kell, hogy van egy rossz fogam amit gyökérkezelnek kevés sikerrel és sokszor fáj, hallottam, hogy a rossz fog sok bajt tud okozni, vagy lehet, hogy ( nem rég diétáztam) és súlyos vitaminhiányom van?

Mai napig elég egyoldalúan táplálkozom.

21 L


2011. máj. 20. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom, de a válaszaid alapján túl sok a tünet, ezért rákérdeznék, hogy nem vagy véletlenül kicsit hipohonder?Csak azért kérdezem, mert én is az vagyok kis mértékben, és néha nekem is vannak hasonló tüneteim, aztán elmúlnak idővel.Viszont a begyulladt húgyhólyag az már biztos, hogy komoly dolog.Miért a terhesség témában írtál?Nem tudom, hogy gyulladt íny produkál e ilyen tüneteket, de nem hinném, hogy ilyen sok tünet lenne egy gyulladt fogíny miatt.Talán menjél el a háziorvosodhoz, és mondd el a tüneteid, ő biztos tud segíteni megválaszolni a dolgokat.
2011. máj. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem nem vagyok hipohonder,mert úgy tudom, hogy ők azonnal rohannak a dokihoz, sőt, alig várják, hogy legyen valami apró dolog amivel foglalkozhatnak, én meg már majd 5-6 hónapja tűröm, és most fogtam fel, hogy valami nem ok
2011. máj. 21. 00:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!