Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a körmömnek?

Mi baja lehet a körmömnek?

Figyelt kérdés
Az egész októberben kezdödött, be lilult a körmöm, az leesett ,de valószínüleg belerúgtam valamibe és attól. Ezt követően pedig a másik lábom ugyanúgy a 2.lábujjamon, azzal se foglalkoztam, gondoltam iylen szerencsétlen vagyok leesett és visszanőtt. De most ezek a körmök csúnyák nem egyenletesen nőnek és azóta már vagy 2x leestek, elöszőr iylen fehér buborék volt alatta, mint,ha vékonyodna bizonyos helyeken és más körmöm is ezt csinálja, de a gombának utána néztem és nem ilyen. Valami tanács? Vagy tipp? Köszönöm szépen elöre is.
2011. máj. 19. 18:02
 1/1 anonim válasza:
Szerintem menj el bőrgyógyászhoz, ők tudnak okosat mondani. Így messziről csak tippelni lehet, szerintem még néhányszor lenő-leesik, aztán talán rendeződik a dolog. A bőrész viszont tutkót tud mondani.
2011. máj. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!