Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Új csaptelepből folyó fémízű...

Új csaptelepből folyó fémízű és büdös csapvíznek lehet egészségügyi kockázata?

Figyelt kérdés
A fürdőszobában van, pár napja szerelték fel, egyelőre csak fogat mostam vele, ahhoz sem volt eddig túl sok gusztusom. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy egy viszonylag olcsó kínai lakótelepi kád-mosdótöltő csaptelepről van szó.
2011. máj. 16. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Max a szilikonzsírt/gépzsírt érezheted ami a csapból származhat,ami a forgónyaknál lehet kenés gyanánt,de az is jó pár öblítés/használat után el fog tűnni a vízből.

Ha napok múlva is érzeni ezt,akkor a víz már távolról hozza a fémes ízt,és ez nem a csapból származik.

Alaposan folyasd ki(1 kád fürdő víz)..és el kell tűnnie a fura íznek.

2011. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tegnap kivételesen emiatt fürödtem zuhany helyett, de nem nagyon lett jobb a víz. Talán lesz még 1-2 alkalom.
2011. máj. 18. 22:38
 3/5 anonim válasza:
Mi is így jártunk a csappal, büdös a víz. Nektek mikorra múlt el, ha elmúlt egyáltalán?
2012. nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Fél éve lett vízvezeték, új csapok lettek felrakva 3 helyen, de konyhaiba azóta is ha megnyitom fémes büdös szagú víz jön az elején, mindig ki kell folyatni.

Fél év alatt sem múlt el, most megyek veszek másikat, mivel a házban csak ez a csap okoz ilyen elváltozást.

Ez egy gránit hatású kihúzható fejű, két állású vízsugár állítható konyhai csaptelep.

Nem tudom mi oldódik ki belőle, de fél múltával sem szűnt meg.

Ha valaki tudja mi okozza írja meg mert érdekel.

2021. aug. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy megosztottad a tapasztalataidat így röpke 10 évvel a kérdés feltevése után. Nálam megszűnt a probléma, de nem emlékszem, hogy mikor, valószínűleg hamar. Hacsak nem utána cseréltem ki, de arra sem emlékszem biztosan...
2021. aug. 29. 11:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!