Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajhullás ellen mi a jó?

Hajhullás ellen mi a jó?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kislányom, 1 hete elkezdett hullani a hajam. Ez lehet szülés utáni hajhullás? vagy azért hullik, mert 1 hete nem vettem be a pajzsmirigy-alulműködés elleni gyógyszeremet (L-thyroxin)? Mi a jó rá? Biovanne vitamint használta már valaki? Varga hajcsepp??? Revalid?
2011. máj. 16. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmi nem jó rá, míg nem tudod, mitől van.

Ha szoptatsz, azért hullik. Kenegetheted bármivel (a revalidot meg nehogy beszedd, ha szoptatsz), hullani fog, majd elmúlik, ha már nem szoptatsz.

Ha a pajzsmirigyed miatt hullik, nem jó rá semmi, csak a gyógyszered.

Ha meg valami mástól hullik, akkor is először tudni kell, mi az, aztán jöhet a többi.

2011. máj. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem szoptatok, a pajzsmirigy gyógyszertől eddig nem hullott, ha nem vettem be. A nem szoptatóknak is hullik a hajuk?
2011. máj. 16. 15:45
 3/3 anonim válasza:
Szerintem tuti a pajzsmirigyed!
2011. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!