Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen a fejfájás? Honnan...

Milyen a fejfájás? Honnan ismered föl, hogy na, ez most egy fejfájás?

Figyelt kérdés
Merthogy nekem még nem volt, pedig velem egyidősöknek havonta fájogat..de talán fel sem ismerném, azt sem tudom milyen érzés lehet, van valaki, aki meg tudja fogalmazni?
2009. márc. 12. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogyhogy hogy??? Hát fáj a fejed!! hogyhogy nem ismered ezt föl, ha valami nincs rendben a fejedben azt tuti észreveszed. Egyszerűen a fejednél érzed a fájdalmat, nem a hasadban, nem a fogadban, hanem a fejedben.
2009. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olyan mint bármilyen más fájdalom, amint megérzed, rögtön tudni fogod, hogy miről van szó. Egyébként ha sötét szobából kilépsz a vakító napsütésre, akkor érezhetsz valami hasonlót...
2009. márc. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Úristen!Annyira irigyellek!

Szívből kívánom, hogy soha ne tudd meg milyen érzés...

Ha valamikor is fájt volna, tudnád :-)

2009. márc. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne is akard tudni, nem baj ha nem tudod miből maradsz ki. Én, aki több mint 10 éve küzdök krónikus fejfájással mindent megadnék ezért.
2009. márc. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is csodálom, biztos vmit figyelmen kívül hagytam..:)annyit én is tudok, hogyha fejfájás nem a hónaljamban fogom érezni..:D
2009. márc. 12. 21:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb. olyan, mint a fogfájás.
2009. márc. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Krónikus fejfájósnak üzenem: szívesen segítek neki, nekem már 20 éve van és jó gyógyszert tudok ajánlani!
2009. márc. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
na én is kíváncsi lennék milyen a fejfájás mert nekem se volt soha vagy csak nem ismertem fel most 13éves vok és suliba mindenkinek fáj álklandóan nekem meg soha nem volt még :D
2009. máj. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Te egy szerencsés ember vagy!:)Hidd el észrevennéd ha fájna. Elég rossz érzés, nekem gyakran szokott, és számtalan okra vezethető vissza, persze van h az orvosok se tudják megállapítani h mi okozza.
2010. nov. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!