Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nehéz emeléstől probléma?

Nehéz emeléstől probléma?

Figyelt kérdés

Szóval ma körülbelül 2 órakor elkezdtem pakolni az udvarban és találtam egy régebbről ott maradt homokzsákot. Jó nehéz volt, eltolni is alig tudtam, de megküzdöttem vele. Ahogy befejeztem éreztem, hogy hirtelen totális fáradság önti el az egész testem és úgy éreztem mintha nehezebben kellene levegőt venni, valamint a nyakam is feszült. Ezek a tünetek azóta is vannak, bár gyengébbek. Plusz ha lehajolok és felkelek jobban csillagokat látok mint szoktam...:)

Sérvre nem gondolok, mert nem fáj semmim, inkább csak ez a teljes lestrapáltság és a nehezebb légzés zavar.

Mitől lehet ez? Komoly a baj vagy csak pihenjek?


2011. máj. 15. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Meghúztad magad.


A sérvnek nincs különösebb jele attól függ holvan.

Gerincsérvet majd 40 éves korodba észreveszed mikor nemtudsz megmozdulni.

Ágyéksérvnél nemiszerv műtét.

2011. máj. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínüleg túlterhelted magad vagy nem volt megfelelő a testtartásod munkavégzés közben. Mindenkép pihentesd magad és ne feledd, hogy a hát egy elég nagy izom és kellő idő kell neki, hogy regenerálódjon.
2011. máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!