Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Emok, ez megszokott?

Emok, ez megszokott?

Figyelt kérdés

Vagdosom magam, és utána sokáig csíp, meg fáj. Ez megszokott? Vagy valamit rosszul csinálok?

u.i nem csak emok mások is válaszolhatnak, de gondolom ezt ők tudják legjobban...


2011. máj. 15. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Egyáltalán az egész nem normális. Amit magaddal teszel, inkább pszichomókucihoz kéne menni!
2011. máj. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, csíp. Mivel a vér összetalálkozik a bőrödön lévő minimális izzadsággal, ami sós. Fáj, mert seb. Amúgy nem vagyok emos :D Puszta biológia.
2011. máj. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi utolsó, igazad lehet (:
2011. máj. 15. 18:59
 4/7 anonim válasza:
nekem nemfajt.csak az elso haromnal.marmegszokott.mar 26 seb van a bal karomon ha jol szamolom.ugyhogy ha sokat csinalod egyaltalan nemfog fajni.^^
2011. jún. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

én is szoktam ha xar állapotba vok

és jó h csíp meg fáj >.< ha le horzsolod a könyököd az nem fáj?xD

2011. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
megszokott [: nekem este amikor hozzáér vmi akkor is fáj.
2011. jún. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

régen én is vagdostam magam de nem azért mert emo lennék vagy lettem volna is valaha.

és nekem is csípett.

amúgy a kommenteket olvasgatva,még pont ti,emósok mondjátok hogy egy emo nem attól lesz emo hogy vagdossa magát ..aha,persze.

13L(:

2011. aug. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!