Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Oda csaptam a vasajtóval a...

Oda csaptam a vasajtóval a bal kezem 4. ujját (gyűrűs ujj) és a felső ujjpercem tört el meg a körmömnek annyi! Az orvosok nem mondtak semmit így titeket kérdezlek hogy mennyi idő kell hogy használni tudjam?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem is ugyanez az ujjam tört el, csak a körmöm megmaradt. úgy volt, hogy 3 hétig lesz sínben, (ami aztán 4 lett, mert volt egy hematoma amitől eléggé fájt) amikor levették a doki azt mondta hogy kb 1 hónap mire újra oké lesz. mérges voltam, mert még el is deformálódott az ujjam (floorball-on szétcsapták) de aztán gondoltam nem rajtam fog múlni, úgyhogy szinte minden nap meleg vízben mozgattam, nyomogattam zoknit-rongyot, és amikor nem csináltam semmit akkor tornásztattam. nem annyira 'izmos' mint a többi ujjam, de már majdnem olyan mint régen. szóval ez rajtad múlik. ha csak ülsz, és várod a csodát, akkor akár hónapokba telhet, de ha kicsit "küzdesz" vele, még akkor is ha fáj, de tornáztatod, akkor hamar rendbe jön :)
2011. máj. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!