Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért izzadok ennyire?

Miért izzadok ennyire?

Figyelt kérdés

A hónaljamat még tudom kontrollálni, de a fenekem és hátul a combon borzasztóan izzad. Nem beszélve arról, hogy reggel, délután buszozok és mikor felállok tiszta víz a fenekem.( Suliban is ha felállok a székről ) És hát gondolom ezt látják és annyira ciki. Nem csak ciki, de kényelmetlen is. Néha pedig nem tudom eldönteni, hogy csak az izzadságot érzem, vagy megjött a havim.

Aki tud valami megoldást az írjon!

Előre is nagyon szépen köszönöm.


2011. máj. 13. 15:26
 1/3 tetris ***** válasza:
A hormonjaid "szórakoznak". Talán egy endokrinológus rendbe tudna hozni.
2011. máj. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hm íjjesztően hangszik. Hadd szórakozzanak. Majd kijátszom őket. :D

Megpróbálom a fújós dezodort. Ha a hónaljnak jó, akkor szerintem itt is beválhat.

Köszi azért. :)

Akinek esetleg még van vmi ötlete írhat.

2011. máj. 13. 19:13
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyébként most olvasom, hogy mi is az az endokrinológia: Az endokrinológia a belső elválasztású mirigyek – leginkább a pajzsmirigy, a mellékpajzsmirigyek, a mellékvese, a hasnyálmirigy – működésének élettanával, azok betegségeivel foglalkozik. A hormonzavarok kezelésével az endokrinológus szakorvos foglalkozik.



Nekem a bőrgyógyászom mondta, hogy el kéne menni orvoshoz mert nagy a pajzsmirigyem. Talán ez lehet a probléma ?

2011. máj. 13. 19:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!