Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Allergiára lehet kapni azt a...

Allergiára lehet kapni azt a kártyát?

Figyelt kérdés
Mert egyik haverom laktózérzékeny és neki van így olcsóbban utazhat a tömegközlekedésen stb. én meg allergiás vagyok és érdekelne hogy lehet-e ilyet kapni
2011. máj. 13. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
sose hallottam még ilyet:o
2011. máj. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 LN09 ***** válasza:

Én eü.-ben dolgozok, de ilyet nem hallottam még. Azért mert valaki laktózérzékeny nem adnak neki utazási kedvezményt. Nem is értem, hogy függ ez össze?

Max. ha bemegy egy speckó boltba, ott kap kedvezményt a laktózmentes termékekből.


Én is allergiás vagyok, de már a gyógyszerekről a támogatást is levették.


Nem véletlenül az útiköltség térítésre gondolsz ha valaki elmegy orvoshoz? Azt is annak adnak aki mozgáskorlátozott, vagy messze lakik az orvostól.

2011. máj. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy valami ilyesmi
2011. máj. 13. 23:49
 4/4 LN09 ***** válasza:

De az nem kártya, hanem egy sárga papír. Háziorvostól kell kérni a papírt, a kórházba/klinikán meg aláírják, az OEP meg visszafizeti a jegy árát, de a jegyet el kell tenni.


Ez annak jár leginkább akinek olyan betegsége van, hogy nem tud tömegközlekedéssel közlekedni. Azért az OEP sem fizet mindenkinek ilyet. Akkor már csődbe mentek volna. Nem tudom haverod hogyan kapott ilyet ( ha ilyet kapott ) a laktózérzékenységére...

2011. máj. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!