Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Mit fognak csinálni? SOS!

SOS! Mit fognak csinálni? SOS!

Figyelt kérdés

Mindjárt megyek Gasztroentológiára mert hiába eszek nem hízok.

Mit csinálnak majd velem? Lehet, hogy befektetnek??


2011. máj. 12. 07:18
 1/8 anonim ***** válasza:

nem fektetnek be ne izgulj.kikérdeznek, laborba küldenek, és lehet, hogy majd gyomortükrözésre is beutalnak, de nem most azonnal és csak az eredmények ismeretében.

az sem vészes, pár perc, és inkább kellemetlen , mint fájdalmas.

ha így stresszelsz, még tovább fogysz!

jobbulást.

2011. máj. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kései Sirató ***** válasza:

Biztosan megvizsgálnak, kiderítik nincs-e epeférged például. Ezt székletvizsgálatból tudják megállapítani. Ha az van, akkor gyógyszeres kezelést írnak elő és nem fektetnek be.

A gyomortükrözés nagyon kellemetlen, hasra fekve le kell nyelni egy csövet, de jobb helyeken kábítanak, altatnak.

Lehet, hogy elküldenek ultrahangra, vagy CT-re, h nincs-e valami elváltozás. Nekem pl. hasnyálmirigy problémám volt. Szóval nagyon sok minden lehet, előre ne parázz!

2011. máj. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nehogy már elriaszd szegényt!!!! mi az az epeféreg, te hol élsz??

a tükrözés fedig nem hasonfekve történik , hanem oldalra fektetve, és előtte lidocaint fújnak a garatba, így a cső lemenetelét észre sem lehet venni.

párat öklendezik az ember, mert a gyomor tiltakozik, de akkor is túlélhető, fájdalommentes.

2011. máj. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kései Sirató ***** válasza:
Egészségügyben dolgozom, kedves. Egysejtű élőlény, nem is ritka.
2011. máj. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Erről még nem hallottam kedves, de ha, eü.-s vagy, akkor azt is tudnod kellene, hogy a gyomortükrözés nem hasonfekve történik...
2011. máj. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Románia területén epeféregnek nevezik a Giardia egysejtűt.

Igaz, hogy trópusi kórokozó, de Európában sem ritkaság. Éldegél az epében, de leginkább a vékonybélben. Magyarországon is előfordul.

2011. máj. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A gyomortükrözés oldalfekvésben történik. Kicsit sem fájdalmas, elviselhetően kellemetlen.Lidocain befújást kapsz, és le kell nyelned a csövet, ami egy icipici kamerában végződik.A vizsgálat alatt, ha akarod, nézheted a monitoron a belső berendezésedet.Az eszközzel szükség esetén mintát is tudnak venni a gyomor faláról.
2011. máj. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vigyél magaddal egy csomó papírzsepit, mert a nyálad folyik a vizsgálat közben. Én nem vittem, mert nem tudtam előre, és nekem ez volt a legkellemetlenebb.

Előző

2011. máj. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!