Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Álmomban kínzom magam, mit...

Álmomban kínzom magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Múltkor amikor felébredtem, azt láttam hogy véres az ujjam, valószínűleg megkarmoltam magam. Majd pár nappal rá harapás nyom volt a kezemen. Majd 3 nappal arra ébredtem, hogy úgy fáj a könyököm hogy majd becsinálok, gondolom nagyon durván beverhettem a könyökömben egy ideget, mert azóta fáj, be se bírom teljesen hajlítani a karomat. Esetleg tudna valaki valami tippet hogy hogy védjem meg magam? vagy miért van ez?


Az biztos hogy nem rossz álmok hatására mert sosem álmodom.


2011. máj. 8. 06:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán túl egyszerű válasz, de jobbat nem tudok, fordulj pszichológushoz vagy pszichiáterhez, biztos tud segíteni.


Egyébként éltél át olyat életedben, hogy az emberek nem szeretnek?

2011. máj. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Soha. Én mindig is rendes voltam mindenkivel akit ismerek. Lehet hogy az lesz hogy pszichológushoz fordulok.

És köszönöm a választ.

2011. máj. 8. 13:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Első voltam. Jutottál valamire a dologgal azóta?
2011. jún. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!