Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Korpásodás ellen mi segít igazán?

Korpásodás ellen mi segít igazán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a problémám, hogy hónapok óta rettenetesen korpásodom. Ha csupán vízzel mosom meg a fejbőrömet akkor is kis búbok jönnek elő, foltokban korpásodom, de nagy lemezes darabok válnak le, a foltok sokszor pirosak. Két hónapja leborotváltam a hajamat (ami egyébként nagyon sűrű) akkor elmúlt, de most pár centis hajnál újra előjött.

Gombára gyanakszom, de nem tudom mit kén ellene tennem, már nagyon sok féle sampont kipróbáltam.

Légyszi segítsetek! :)


Előre is köszönöm a válaszokat!


Saját tapasztalat nagyon jó lenne, de bármilyen tippet szívesen hallok. :) Köszönöm! :)


2011. máj. 7. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
látogass el a bőrgyógyászhoz
2011. máj. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha valóban fertőzéses akkor felejtsd el a headandshoulders-t. Nizoral az ami jó, vagy a Neutrogéna T-gél totál. Sok mindent kipróbáltam, sima samponok nullák. Nekem viszont sajnos ezek sem segítettek, mert doki szeritn valami hormonális cucc miatt korpásodom, ez is egy esélyes verzió. A vörös begyulladt cuccokra viszont ha elmész bőrgyógyászhoz majd felirathatsz egy készítményt ami hatásosan csitítja, de most nem jut eszembe a neve.

sok sikert! kemény menet lesz!

2011. máj. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!