Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a Valeriana drazséból...

Ha a Valeriana drazséból egyszerre többet veszünk be, az ártalmas, vagy csak jobban fog hatni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Egy is káros!

Legalis drog.

Referencia:A pszihiátria és a halálipar

2009. márc. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy drog! Gyógynövényből készül, méghozzá a macskagyökérből. Kettőt-hármat is bevehetsz, semmi bajod nem lesz tőle, csak hamarabb megnyugszol, könnyebben alszol. Azért 10-ig ne menj el :).


Forrás: gyógyszerész közlése.

2009. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Vigyázz vele!!!!!!!!!!!!!!!!

Olvasd el a cikket.

A valeriána (macskagyökér)önmagában valszeg tényleg ártalmatlan nyugtató, de amit a gyógyszertárban kapsz, ahhoz barbiturátszármazékot kevernek, mely szintén nyugtató szer, és kőkemény függés a vége!!!!!

Ha már többet kell bevenni 1-nél, az csak az elvonási tünet miatt van, követeli a nagyobb adagot, nem te vagy betegebb vagy pánikosabb!!! Ha 1 már nem úgy hat, mint rég, akkor már hozzászoktál, a 2-höz is hozzászoksz majd, aztán a 4-hez, mindig azt hiszed majd, hogy pánikrohamaid vannak, de neeeeeeeeeeeeeem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Elvonási tünet: mond ez valamit?

Végig kell csinálni, és ha túl vagy rajta, nem jön vissza a rosszullét, higyj nekem. Próbáld meg fokozatosan, 1-2 hét alatt csökkenteni az adagotr. Így se lesz könnyű, amikor már egyáltalán nem vettem be, 2 napon át rángatóztak az izmaim, amíg nem tudtam, hogy elvonási tünet, azt hittem, megbolondulok, zúgott a fülem, remegtem, rángatózott az arcom, a kezemben, a lábamban az izmok....A fülzúgás még visszatér, pedig azóta eltelt már 12 nap. De a pokoli rosszullét az 1 hét volt, majd még 2 borzalmas nap.

Úgyhogy egyetértek: legális drog!

És azért merem kijelenteni, mert átéltem.

2010. febr. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!