Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozza a tulzott izzadast,...

Mi okozza a tulzott izzadast, mit lehet tenni ellene? Van még rajtam kivul mas is, aki tulzott izzadasban szenved?

Figyelt kérdés
nő vagyok, es nagyon izzadok, furdes utan 10 masodperc elteltevel tiszta viz a honomalja! aki ilyen dologtol szenved, irjon, mit hasznal, mit tesz ellene!? elegge megkeseriti az eletem!
2009. márc. 9. 00:40
 1/10 anonim ***** válasza:
solutio antisudorica:) gyógyszertárban lehet venni.esténként fürdés után kell bekenned a száraz hónaljad! és el fog múlni!
2009. márc. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csakhogy nekem nem szaraz a honaljam furdes utan! :) koszonom a valaszt! ez mi? van valami mellekhatasa? milyen modos stimulalja ez a testet? vagy a mirigyeket?
2009. márc. 9. 01:05
 3/10 A kérdező kommentje:
*modon
2009. márc. 9. 01:07
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
úgy értettem,h megtörlöd a hónaljad és úgy kened be:) minden esetben este kell,mert éjjel nem dolgoznak annyit az izzadságmirigyek!ez egy gyógyszertári lötty,nem tudom h mitől mulasztja el az izzadást,de hatásos!
2009. márc. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja és annyi h borzasztóan tud csípni,de ha nedves vattára öntesz belőle,és úgy kened be a hónaljad,akkor nem csíp!
2009. márc. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom! remelem, nalunk is kaphato! mindenfelekepp venni fogok es kiprobalom, kivancsi vagyok!
2009. márc. 9. 01:13
 7/10 anonim ***** válasza:

A végső megoldás, hogy megritkíttatod a verejték mirigyeidet. Ha az orvos megállapítja a túlzott veerejtékezést, akkor talán még fizet is valamit a TB.

Ilyenkor idegméreggel "megölik" a verejtékmirigyeket, azok nem működnek többé.

2009. márc. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hu, ez már komolyan hangzik! orvosi beavatkozásba nem mennék bele...kipróbálom egyelőre a szert..még nem tudtam beszerezni...
2009. márc. 22. 00:37
 9/10 anonim válasza:
"megritkittatni a verejtékmirigyeket"? És ezzel milyen orvost kell keresni? Nekem is ugyan az a problémám, és nekem nem használt a solutio sajna. És ez a műtét mennyibe kerül?
2009. ápr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én is kipróbáltam. két hete használom, és az első héten nagyon jó volt, aztán észrevettem, h ettől a szertől elég büdös vagyok. olyan fura ...szer-szag, vagy nem tudom, de nem tetszett, és elkezdtem, minden másnap hasznáéni, de akkor meg izzadtam, aztán használtam minden nap, és most az van, h büdös is vagyok, meg izzadok is megint... ennyire nem lehetek szerencsétlen, h mindenkinek bevált, nekem meg pont nem...
2009. ápr. 25. 19:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!